Cristiano Ronaldo sërish baba? Georgina dyshohet se është shtatzënë.

Cristiano Ronaldo sërish baba?  Georgina dyshohet se është shtatzënë..

Cristiano Ronaldo do të bëhet baba?  Kjo është ajo që thekson të paktën media portugeze sipas së cilës e dashura  e yllit portugez të Realit të Madridit është shtatzënë. Prej ditësh në rrjetet sociale dhe në ëebsite të ndryshme sportive apo kronikave rozë, janë publikuar foto të Ronaldos dhe Georginës që kaluan fundjavën së bashku në Ibiza dhe sipas versionit të tyre, Georgina shfaqet me forma trupore disi të ndryshuara duke shtuar spekulimet për shtatëzëninë e saj. Vetëm pak javë më parë, tabloidi ‘The Sun’, bëri të ditur se Ronaldo vendosi t’i drejtohet farëzimit artificial për të patur një fëmijë të dytë, madje ky tabloid shkon edhe më tej duke deklaruar se 32 vjecari do të bëhet baba i dy binjakëve.

sfidanti.al