Ronaldo e Georgina në avion privat, zbulohet destinacioni

Cristiano Ronaldo dhe Georgina  Rodriguez në avionin e tyre privat që e zbulojnë në rrjetin Instagram. ‘Momente të këndshme’ shkruan ylli i Juventusit, po ku shkoi cifti më i përfolur në kronikat rozë? Udhëtimi i fundit i Ronaldos dhe Georginës ndodhi të mërkurën dhe destinacioni ishte Lugano, kur Ronaldo sipas asaj që u publikua në

Vazhdoni leximin →

‘Zbulimi; nga Spanja; Ronaldo ishte në një lidhje tjetër kur njohu Georginën

Cristiano Ronaldo është e kë lënë La Ligan prej dy sezonesh, por në Spanjë, sulmuesi i Juventusit vazhdon të përbëjë lajm sidomos kur bëhet fjalë për jetën sentimentale. Pikërisht në një program televiziv spanjoll, burime portugeze konfirmuan se futboillisti i ka propozuar martesë të dashurës së tij Georgina Rodriguez. Dhe tani në zonën iberike kanë

Vazhdoni leximin →