CR7 dhe Georgina, dhurata të shtrenjta për vajzat

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez i kanë mbushur fëmijët e tyre me dhurata për Krishtlindje. Influencuesja spanjolle, por me origjinë argjentinase, ka shpërndarë në rrjetet sociale disa imazhe të dhuratave të marra nga vajzat e saj Eva dhe Alana Martina, përkatësisht gjashtë dhe një vjeç e gjysmë. Mes kukullave të ndryshme dhe një kuzhine lodrash,

Vazhdoni leximin →

Georgina “tërbon” fansat, postim i nxehtë në Instagram

E dashura e Kristiano Ronaldos, Xheorxhina Rodrigez nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës me postimin e saj të fundit në “Instagram”. Modelja argjentinase i ka dhuruar fansave një “shfaqje” me një foto “E veshur vetëm me të brendshme, Xheorxhina solli një nxehtësi të madhe te fansat e saj, të cilët nuk mundën dot të

Vazhdoni leximin →

CR7 vuan në duelin e boksit

Cristiano Ronaldo dhe Georgina më shumë vuajtën sesa shijuan ndeshjen e boksit mes Tyson Fury dhe Francis Ngannou në Arabinë Saudite. CR7 dhe gjysma e tij më e mirë ishin pjesë e një rrethi të ngushtë të personazheve të famshëm që ndoqën “luftën” dhe hapjen e sezonit të boksit në Riad. Me ta ishin ndër

Vazhdoni leximin →

Ronaldo e Georgina në avion privat, zbulohet destinacioni

Cristiano Ronaldo dhe Georgina  Rodriguez në avionin e tyre privat që e zbulojnë në rrjetin Instagram. ‘Momente të këndshme’ shkruan ylli i Juventusit, po ku shkoi cifti më i përfolur në kronikat rozë? Udhëtimi i fundit i Ronaldos dhe Georginës ndodhi të mërkurën dhe destinacioni ishte Lugano, kur Ronaldo sipas asaj që u publikua në

Vazhdoni leximin →

‘Zbulimi; nga Spanja; Ronaldo ishte në një lidhje tjetër kur njohu Georginën

Cristiano Ronaldo është e kë lënë La Ligan prej dy sezonesh, por në Spanjë, sulmuesi i Juventusit vazhdon të përbëjë lajm sidomos kur bëhet fjalë për jetën sentimentale. Pikërisht në një program televiziv spanjoll, burime portugeze konfirmuan se futboillisti i ka propozuar martesë të dashurës së tij Georgina Rodriguez. Dhe tani në zonën iberike kanë

Vazhdoni leximin →