Çmenduria e radhes e Mejuedher; i dhuron se bijes unaze me vlere 5 mln $

Floid Mejuedher na ka mesuar me fotot e tij mes parave ose ambientet ekstra luksoze te publikuara ne rrjetet sociale. Kete radhe ai ka bere nje tjeter çmenduri duke i bere nje dhurate shume te çmuar vajzes se tij Ijana Mejuedher me rastin e 18 vjetorit te lindjes.

Behet fjale per nje unaze prej 18 karate e dizenjuar nga ‘Pristine Jewelers’ dhe ka nje vlere prej 5 milione Dollaresh.

‘Vetem nje argjendari ne bote e ben te mundur krijimin e nje vepre te tille arti, ‘Pristine Jewelers’, argjendaria ime zyrtare dhe me e bukura ne bote. Nese dikush do te kete nje unaze  si kjo, eshte kopje se ky model eshte krijuar vetem per mua-shkruante Mejuedher ne rrjetet sociale.

Sfidanti.al