Nuk ka duruar më Sofija, është zhveshur edhe pa..Ljajiç

Sofija Milo, modelja e njohur dhe e dashura e ish- futbollistit  të Interit e Romës, Adem Ljajic, është zhveshur pothuajse tërësisht, duke befasuar me linjat e saj perfekte.

Ajo ka postuar këtë foto në Instagram tërësisht e zhveshur, duke marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj.