Kur udheton Shqiperia jashte fushe, bileta behet pupel..200 denare!

Këshilli drejtues i Federatës së Futbollit të Maqedonisë (FFM) zyrtarizoi Cengiz Rexhepin si ndihmës të trajnerit të parë të ekipit përfaqësues maqedonas, Igor Angelovski.

FFM-ja, po ashtu, përcaktoi edhe çmimet e biletave për ndeshjen kualifikuese që do të zhvillohet, më 5 shtator, në stadiumin “Mlladost” të Strumicës, mes përfaqësueseve të Maqedonisë dhe Shqipërisë. Biletat do të kushtojnë 200, 400 dhe 600 denarë (1 euro – 61,3 denarë).

Sfidanti.al