Nuk ka minuta për Ajetin tek Torino, Pesakara dhe Krotone në gjueti

“Tuttosport” shkruan se dy klube janë të interesuara për Arlind Ajetin..

Mbrojtësi i Kombëtares kërkohet nga Pescara dhe Crotone, të cilat e shohin Ajetin si përforcim emergjent për afatin kalimtar të janarit.

Futbollisti nuk është i kënaqur aspak me minutazhin e dhënë tek Torino, dhe kjo është arsyeja se pse ai mendon të largohet.