Pogba, kapiten i trishtuar: Jap maksimumin, nuk ka rendesi ajo qe po ndodh

Filloi sezoni i ri i Premier League me ndeshjen mes Manćester Junajtid dhe Leister dhe Pol Pogba hyri ne fushen e lojes si kapiteni i Djajve te Kuq madje edhe shenoi edhe gol me 11 metersh dhe te mendosh se ishte stervitur vetem per 4 dite.

Megjithate hija e Barcelones vazhdon te jete mbi te dhe francezi per hir te se vertetes tundohet jo pak nga ideja e kalimit te tij te katalanasit dhe kjo duket edhe ne mesazhin e tij ne rrjetet sociale.

‘Do te jap gjithnje maksimumin tim per tifozet e per shoket e mi te skuadres nuk ka rendesi ajo qe po ndodh-shkruante Pogba ne rrjetet sociale.

Sfidanti.al