Futbolli i Berhamit ka zemër, Uatfordi betohet për të

Valon Behrami, mesfushori i Watfordit, është titullar i padiskutueshëm në formacionin e Walter Mazzarri dhe loja e tij është tepër ndjellëse per publikun e Uatfordit, ku duhet me shumë zemer.

Mesfushori Kosovar, Valon Behrami pritet të jetë titullar për Watfordin edhe në ndeshjen ndaj Southampton, e cila do te luhet sot ne ora 16.00.

31 vjeçari është pjesë e Watfordit që nga viti 2015, kur ishte transferuar nga Hamburgu. Ai deri më tani ka 42 paraqitje me ekipin nga Premierliga.