Pogba dhe Usain Bolt, në të njëjtin lokal nate

Pol Pogba ka gjetur shpirtin e tij binjak pikërisht në një natë speciale si ajo e ndërrimit të viteve. Njeriu që është ngarkuar të komandojë mesfushën e “djajve” tek Mançester Junajted, autor i një ndeshjeje me cilësi disa orë më parë me Midëllsbroun,  më pas ka shkuar të kalojë orët e këmbimit të Vitit të Ri në një lokal nate. E dini cilin ka gjetur në atë vend? Një farë..Usain Bolt, që është fans i madh i Mançesterit.  Të dy gjigandët u  përjetësuan duke shtrënguar dorën siç bëjnë kampionët, sidomos kur flitet për gjestet përshtypjelënëse.

Sfidanti.al