Oferta ne Belgjike: TV falas nese ‘Red Devils’ shenojne 15 gola ne Boteror

Ne Belgjike eshte bere nje promovim i vecante me rastin e Boterorit dhe protagoniste eshte bere nje kompani e shitjes se objekteve elektroshtepiake.

‘Jeni tifoze te Belgjikes? Me nje televizor te mire mund te shijoni te gjithe boterorin sikur te jeni ne radhe te pare. Dhe mund ta keni falas, nese Belgjika shenon 15 gola. Krëfel do mbuloje koston e televizorit-ishte prononcimi i kompanise perpara fillimit te Boterorit.

Kjo do te thote se kjo kompani do t’ua ktheje parate te gjithe atyre qe kane blere televizore ne njesite e tyre nese skuadra e Roberto Martines ia del te shenoje 15 e me shume gola. Ne fakt, Belgjika i ka fituar te 4 ndeshjet e saj dhe deri tani ka shenuar 12 gola duke qene vetem 3 gola larg kufirit te vendosur nga Krëfel, drejtuesit e te cilit  duket se nuk kishin shume besim te skuadra belge.

Sfidanti.al