Nagelsman nuk shkon tek Çelsi, mbeten Poçetino ose Kompani!

Argjentinasi jepet favorit për stolin e Bluve të Londrës, ndërsa trajneri gjerman mësohet se është tërhequr. Mediat angleze shkruajnë Juluan Nagelsmani ka vendosur të mos garojë për postin, nuk dihet saktësisht përse, ndërsa Maurisio Poçetino duket se është favorit për të pasuar Graham Poterin dhe Frenk Lampardin. Në pretendime edhe Vinsent Kompani që është i vlerësuar ndonëse është ende i ri në karrierën si trajner.

Sfidanti.al