Reali 3 gola, Ronaldo mbetet thatë, Zidane e mburr..

Real Madridi e ka mposhtur 3:0 Alavesin dhe Ronaldo vetëm përqafon shokët e tij pa arritur të shenoje.

Real Madridi ka marrë tri pikë me shumë vështirësi në “Santiago Bernabeu” ndaj Alavesit, pavarësisht se rezultati e tregon të kundërtën, shkruan Gazeta Express.

Në këtë ndeshje nuk arriti të realizojë Cristiano Ronaldo, por pavarësisht kësaj, ai u vlerësua si ndër më të mirët – i cili asistoi për golin e dytë të shënuar nga Isco.

Isco ka marrë notën më të madhe në këtë ndeshje, vlerësime këto që mund t’i shini më poshtë. /