Neymar ‘kopjon’ Griezmann; mesazhe dashamirëse mes lojtarëve

Barcelona dhe Atletico Madrid luajtën ndeshjet e tyre të radhës ditën e shtunë dhenë përfundim të tyre  Antoinne Griezmann dhe Neymar shkëmbyen mesazhe mes tyre pas një festimi ‘të kopjuar’ të Neymar pas shënimit të golit me Villarrealin me brazilianin që u shfaq duke lëvizur duart në një të njëjtën mënyrë si sulmuesi i Atletico Madrid. Francezi shfrytëzsi rrjetet socile për  t’i dhënë një mesazh dashamirës Neymarit duke shtuar edhe një fotomontazh ku duken të dy lojtarët me nga një kurorë në kokë, një mesazh që gjeti përgjigjen e menjëhershme të Neymar që në profilin e tij në Instagram publikoi të njëjtën foto të shoqëruar me postimin ‘Gëzim, vëlla’.

Sfidanti.al