Mund të ndalet me topin, por jo në muzikë talenti Pogba

Paul Pogba duket se ka talent edhe për gjëra tjera, përveç futbollit dhe kete e ka treguar pa hezituar fare. Kujtoni kur kercente mrekullisht me shokun e tij Evra, duke krijuar nje dyshe impresionuese.

Gjatë ditës së premte ka filluar të qarkullojë një video në rrjetet sociale që duket të jetë xhiruar gjatë “Euro 2016”. Pogba shihet duke kënduar hip-hop, dhe duket se e bën shumë mirë këtë.

Ai ishte në pranin e yllit të Atletico Madridit, Antoine Griezmann.