Çfarë shuplake me helm për Ronaldon, që e dërgon në..Kinë

Tifozët janë të mërzitur për humbjen e dytë me radhë të Real Madridit, të cilët po kërkojnë fajtorin dhe, sipas tyre, është katër herë fituesi i “Topit të Artë”, Cristiano Ronaldo.

Njëri prej tifozëve, për shkak të paraqitjes jo të mirë të Ronaldos ndaj Celta Vigos, për të përditshmes AS tha: “Nëse vjen ndonjë ofertë nga Kina, le të shkojë”