A doni më për Rashicën, i paparashikuar edhe jashtë lojës me top

Milot Rashica është takuar gjatë ditës së sotme me Ramush Haradinajn dhe ky gjest tregon se talenti i tij nuk perfundon në fushë, por shkon pertej saj.

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, ka vizituar gjatë ditës së sotme kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj, të cilën e ka falënderuar për mikpritjen që i është bërë.

“Faleminderit z.Ramush Haradinaj dhe familjes se tij për mikpritjen në Prishtinë dhe Gllogjan”, shkruan Rashica në rrjetet sociale,.