Kthimi i Milot Rashicës dhe fitorja e Verderit!

Një nga lojtarët më të mirë të skuadrës tashmë e ka lënë dëmtimin pas, dhe prania e tij në fushë po ndikon fuqimisht. Me Milot Rashicën në formacion, Verderi i Bremenit arriti një fitore të madhe në Bundesligë, 2-1 në fushën e vet ndaj skuadrës ndoshta më në formë të kampionatit për vitin 2021. Edhe

Vazhdoni leximin →