Lufta lexohet ne fytyren e Dibalas, a trembet Barcelona..

Juventus është gati për ndeshjen çerekfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës, edhe me shume.

Skuadra e Juventusit ka bërë një video speciale para ndeshjes me Barcelonën, e cila do të zhvillohet këtëtë martë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Shikoni fytyrren luftarake te Dibalas qw paralajmeron beteje. Kete gjest e kishte bere disa dite me pare edhe Mesi per “bamiresi”.

Në video janë përfshirë lojtarët si Paulo Dybala, Mario Mandzukic, Alex Sandro dhe Leonardo Bonucci.

Kështu Juventus dëshiron të motivojë lojtarët dhe tifozët, për të treguar paraqitje sa më të mirë.