Çfarë oreksi për Veratin, Paris të fitojë Championsin

Marco Verratti synon ta fitojë Ligën e Kampionëve me Paris Saint-Germain, ska frikë nga Barca.

Mesfushori italian, Marco Verratti, ka objektiva të mëdha për këtë sezon. Reprezentuesi italian, i cili nuk mendon të largohet nga Parisi, synon që ta fitojë Ligën e Kampionëve me Paris Saint-Germain.

“Unë dua të qëndroj në PSG. Unë jam pjesë e një projekti dhe nuk është si ky në Evropë. Ëndrra ime është të fitoj Ligën e Kampionëve me PSG-në”, ka deklaruar ai.