Kristina Periç, dashuria e re e Ronaldos

Duket se është dikush që e ka trazuar sërish jetën e Kristiano Ronaldos. Për yllin e Realit të Madridit, spekullimet nuk kanë fund, por së fundi duket të jetë e vërtetë lidhja e tij me Kristina Periç. Ajo që ka bërë më shumë përshtypje është se modelja serbe e Victoria’s Secret ka një ngjashmëri të

Vazhdoni leximin →

Dencia, netë të nxehta me Pol Pogba

Në pritje për të shpërthyer me magjinë e tij dhe golat për tifozët e Mançester Junaitid, Pol Pogba është duke i kushtuar shumë vëmendje edhe të fejuarës së tij. Sipas një klienti të “Lowri Hotel”, Pol ka qenë shumë aktiv në marrdhëniet me këngëtaren afrikane Dencia, në orën 3-4 të mëngjesit. “Ishte si një film

Vazhdoni leximin →

Mercedez, futbollistja seksi e Lacios

Stërvitet me ekipin e femrave të Lacios, ndërkohë që Mercedez Henger është edhe një tifoze e zjarrtë e skuadrës bardhekaltër. Veç talentit të saj në fushën e lojës, Henger, nëpërmjet një seti fotografik ka treguar se është edhe një nga futbollistet më seksi në Itali.