Një zëvendësim “pas krahëve” përplas Ze Marinë me Halilin, por është pretekst

Nuk është mbushur ende viti që kur erdhi. Braziliani Ze Maria u prezantua qershorin e vitit të kaluar si trajner i Tiranës, por tani duket më larg se kurrë. Fjalët e bukura dhe komplimentet dypalëshe janë lënë pas, ndërsa aktualitet është largimi demonstrative i trajnerit nga stadium pikërisht pas fitores ndaj Pogradecit fundjavën e kaluar,

Vazhdoni leximin →

Tirana “harron” Mirel Josën, ish-lojtari i Interit dhe i Brazilit pritet në stol!

Tirana pritet të ketë një trajner të huaj pas dorëheqjes së Mirel Josës. Burime pranë klubit bëjnë me dije se është arritur një marrëveshje me brazilianin Ze Maria, ish-futbollist i Interit dhe i kombëtares së Brazilit. Trajneri 43-vjeçar ka qenë edhe më parë në bisedime me drejtuesit e Tiranës, pikërisht në vitin 2013, duke mos

Vazhdoni leximin →