Arbitri Xhaja, dy penallti për 1 minutë, sulmuesi Balaj, 2 gola në 4 minuta!

E njihni arbitrin Juxhin Xhaja? Deri para ndeshjes Kukësi-Vllaznia ishte një gjyqtar i panjohur nga publiku, pas asaj që ndodhi, dy penallti brënda një minute, është futur  me prepotencë në kujtesë. Dhe me meritë, për saktësinë e vendimeve dhe aspak për një lajthitje që e “prangosi” tek pika e bardhë e penalltisë.  Edhe pse pa

Vazhdoni leximin →