Dëgjoni Pirlon e Konten: Finalen e duam me patjetër!

Se kush do ta rrijë ende nuk dihet plotësisht ndonëse parashikimi thotë “Juventus”. Luhet sot në orën 20:45 gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Italisë, mes kampionëve dhe Interit, dhe me avantazhin 2-1 të “Zonjës së Vjetër” nga Milano. Trajneri Andrea Pirlo paralajmëron lojtarët e tij. “Finalen e Kupës duhet ta arrijmë me çdo kusht,

Vazhdoni leximin →