CR7 është “i shenjtë” për Juventusin, por Pogba duhet të ulë pretendimet për rrogën!

Për yllin më të shquar të ligës nuk mund të ketë diskutime. Juventusi është gati të plotësojë çdo kërkesë të Kristiano Ronaldos, edhe në periudhën e vështirë të koronavirusit, gjë që nuk mund të thuhet për të tjerët. E pohon drejtori sportiv i klubit torinez, Fabio Paratiçi, në një video intervistë për televizionin “Skaj Sport”,

Vazhdoni leximin →

Interi ka “thesar” për Pogbanë, por Juvja e hodhi hapin e parë!

Nuk dihet se çfarë do të zgjedhë francezi për të vazhduar karrierën, por e qartë është se admiruesit nuk i mungojnë. Përtej Mançester Junajtidit, që dëshiron ta mbajë, janë edhe Juventusi, Interi, Reali dhe Paris SG. Dy skuadrat italiane, sipas lajmeve nga “La Gazeta delo Sporti” kanë nisur veprimet, të paktën juventinët. Sipas, të përditshmes

Vazhdoni leximin →