MLS thërret Balotelin: Mario, të lutem eja këtu

Mario Baloteli vihet sërish në qendër të zërave të merkatos në lidhje me të ardhmen e tij. Sulmuesi Italian që gjatë muajve të verës u kthye në Itali po jeton ndoshta momentin më të vështirë që nga transferimi I tij te Breshia dhe tani po flitet gjithnjë e më shumë për largimin e tij që

Vazhdoni leximin →