Në Instagram, fotot fantastike të motrës së Neymar

Rafaella Santos vazhdon të mahnisë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me fotot e saj verore në Mykonos  në Greqi. Motra e sulmuesit të Paris Saint Germainit, me më shumë se 5 milionë ndjekës në Instagram është shndërruar në një influencer autentike dhe këtë e vërtetoi edhe këtë radhë me fotot e saj me bikini

Vazhdoni leximin →

Spiranac, golfistja që ra në hall pasi ishte shumë seksi!

Pasaporta e saj është amerikane dhe prejardhja nga Kroacia, por ajo është e njohur në botë më shumë për gjëra të tjera. Pejxh Spiranac është lojtare golfi, por nga ato që spikasin jo edhe aq nga turnetë e fituar, por sidomos nga format trupore dhe veshjet që mund t’i quajmë “provokuese”. Vajza 27-vjeçare ra së

Vazhdoni leximin →

Fenomeni i UFC Pejxh Van Zant, sa sensuale në fotot e saj

Quhet Pejxh Van Zant edhe është një nga yjet e rinj në kampionatin e arteve marciale UFC. Luftëtarja amerikane ishte protagoniste në sesionin e fundit të fotografivë për numrin vjetor të revistër ‘Sports Illustrated Sëimsuit’ ku edhe sportiste të tjera kanë pozuar me kostume plazhi Karriera e Van Zent ka ecur para me një shpejtësi

Vazhdoni leximin →

Fotot sensuale me Mauro Ikardin, Vanda Nara mbyll sesionin: The End

Ditët e fundit në mediat italiane është folur shumë për sesionin fotografik shumë sensual në ngjyrat bardhezi të Vanda Narës dhe bashkëshortit të saj, sulmuesit të Interit, Mauro Ikardi. Zhurma rreth këtyre fotografive ishte shumë e madhe dhe shkaktuan shumë polemika. tashmë kjo histori duket se është mbyllur dhe është vetë agjentja e futbollistit argjentinas

Vazhdoni leximin →