Trajneri i Danimarkës kundër Contes: Eriksen është shumë i zoti për të merituar këtë trajtim

Trajneri i Danimarkes, Kasper Hjulmand shfaq shqetësimin për situatën e Christian Eriksen dhe sulmon Antonio Conten për mënyrën e trajtimit të futbollistit dhe këtë e bën në një intervistë për të përditshmen ‘Ekstra Bladet’. ‘Christian ka luajtur vërtet shumë pak në 2020-tha Hjulmand-është vëertë një humbje e madhe ta shohësh të ulur atë për kaq

Vazhdoni leximin →

Inter, Vidal u dëmtua, Barella s’stervitet dhe Sensi ende jo në formë, Contes i mbetet…Eriksen

Ajo e së mërkurës me Shakhtarin, vendimtare për fatin e Interit në Ligën e Kampioneve, mund të jetë ndeshja e Christian Eriksen. Fati mund të jetë vërtetë i paparashikuesueshëm ose argëtohet dhe vendos të japë shanse të papritura për protagonistët që priten më pak. Kjo mund të thuhet për Eriksen dhe Interin. Kjo sepse me

Vazhdoni leximin →