Konte vijon luftën me Çelsin; i kërkon 23 milionë Euro

Vijon ‘lufta’ mes Antonio Kontes dhe Celsit pas largimit të italianit nga pankina e Bluve të Londrës. Sipas të përditshmes italiane ‘La Gazzetta Dello Sport’, Konte kërkon që klubi t’i japë një dëmshpërblim prej 23 milionë Eurove. Sipas kësaj të përditshmeje, nga kjo shifër, 13 milionë janë për zgjidhjen e parakohshme të kontratës dhe 5-10

Vazhdoni leximin →