Liverpuli në Beograd pa Shaqirin; shkak frika e incidenteve

Liverpuli do të udhëtojë në mesjavë drejt Beogradit për ndeshjen e kthimit të Ligës së Kampioneve ndaj Crvena Zvezdës por në fushën e lojës nuk do të jetë Xherdan Shaqiri. trajneri Jurgen klop ka vendosur të lërë futbollistin me origjinë shqiptare jashtë skuadre për këtë përballje nga frika e kërcënimeve dhe incidenteve që mund të

Vazhdoni leximin →

Cfarë po ndodh; trukime dhe në Champions? dyshime për PSG-Crvena Zvezda

Fenomeni negativ i trukimit të ndeshjeve po prek edhe kompeticionin më të rëndësishëm për klube, Champions League. E përditshmja franceze ‘L’Equipe’ flet për hapjen e hetimeve për ndeshjen mes Paris Sën zhermenit dhe Crvena Zvezdës, për të cilën kanë lindur dyshimet për trukimin e saj. Gjithnjë sipas kësaj të përditshmeje, autoritetet e vendit transalpin u

Vazhdoni leximin →