Lajm “bombë” nga Italia: Modriçi po bisedon me Milanin!

Gazetari i njohur italian i “Skaj Sportit”, Xhanluka di Marcio, lançoi një “bombë’” të vërtetë, duke bërë të ditur se Milani ka nisur bisedimet me Luka Modriçin. Sipas tij, ditët e fundit në zyrat e Milanit është parë agjenti Vllado Lemiç qëështë menaxheri i mesfushorit kroat dhe të dyja palët kanë biseduar për transferimin eventual

Vazhdoni leximin →

PSG ul sërish pretendimet e tij për Nejmar; tani do 200 mln Euro dhe një futbollist

Barcelona është gjithnjë e më pranë Nejmarit. Paris Sën Zhermeni uli sërish pretendimet e tij për kartonin e futbollistit dhe kjo falë nderhyrjes së agjentëve Pini Zahavi e Kia Xhorabcian që arritën të bindën drejtuesit e kampionëve të Francës të ndërmarrin një veprim të tillë. Mësohet se tashmë Paris Sën Zhermen kërkon 200 milionë Euro,

Vazhdoni leximin →