Interesim i jashtëzakonshëm për derbin, radhë për bileta nga tifozët e Partizanit dhe Tiranës!

Bëjnë mirë që të mos vonohen. Tifozët duhet të nxitojnë për të marrë biletat për ndeshjen kryesore të Superligës, atë mes Partizanit dhe Tiranës, ndërsa shitja vazhdon me shpejtësi. Vetëm ditën e parë, të mërkurën, u blenë mbi 4 000 të tilla në të gjitha tribunat, ndërsa radhat po shtohen gjithnjë e më shumë. Nga

Vazhdoni leximin →

Euro 2020, në dhjetor dalin në shitje 1 milion bileta

Një milion bileta të euro 2020 do të dalin në shitje për tifozët në muajin dhjetor. Lajmi u konfirmua nga vetë UEFA gjatë një konference për shtyp të mbajtur përpara hedhjes së shortit të skuadrave pjesëmarrëse të këtij kompeticioni që do të zhvillohet vitin e ardhshëm në 12 qytete të Kontinentit të Vjetër. Pavarësisht disa

Vazhdoni leximin →