Tottenham, telashe per Dele Ali, video erotike ne rrjetet sociale

Dele Ali perballet me probleme qe nuk ka te beje me futbollin.  Gjate dites se hene ne rrjetet sociale u publikua nje video erotike prej vetem 12 sekondash. Ne ate video, dukej nje vajze qe nuk ishte e fejuara e Dele Alit, teksa kryente seks oral me te.

E gjithe kjo histori duket si nje hakmarrje duke qene se klipi pornografik tashme eshte bere viral ne internet. Futbollisti dhe klubi i Totenhemit nuk e kane komentuar ate cfare ndodhi, por sipas medias britanike, Dele Ali u ka kerkuar avokateve te tij qe te ndermarrin menjehere hapat ligjore.

Sipas Karolin Mekatir, nuk ka prova se protagonisti i videos erotike eshte klienti i saj, por kjo teori veshtire te besohet pasi nuk ka dyshime se ai eshte Dele Ali edhe pse video e publikuar nuk eshte e qarte.

Sfidanti.al