Tentoi të hyjë në fushë në Super Bowl, arrestohet Kelly Kay

Në kërkim të famës, modelja e Instagramit, Kelly Kay u arrestua gjatë zhvillimit të finales së Super Boël 2020 mes Kansas City Chiefs dhe San Francisco 49ers të zhvilluar në Hard Rock Stadium të Miamit teksa tentoi të hyjë në fushën e lojës. Ishte vetë bukuroshja që e konfirmoi arrestimin e saj teksa e përmendi në profilin e saj në rrjetet sociale teksa postoi edhe fotin e momentit të arrestimit.

Ngjarja pason atë të rreth një viti më parë kur Kinsey Ëolanski u bë protagoniste në median sportive e jo vetëm teksa hyri në fushën e lojës në finalen e Ligës së Kampioneve mes Liverpoolit dhe Tottenhamit

Sfidanti.al