Serhio Ramos baba per te treten here, lindi djali i tij Alehandro.

Serhio Ramos po jeton momente vertet shume te bukura. Diten e premte ne ndeshjen me Gjermanine mbrojtesi andaluziam festoi 150 prezencat e tij ne sfidat e perfaqesueses spanjolle, nderkohe qe ne oret e fundit mori lajmin me gezuar ne aspektin personal.

E fejuara e tij, Pilar Rubio solli ne jete femijen e tyre te trete, lajm qe u konfirmua nga vete futbollisti nepermjet nje postimi te tij ne Instagram.

‘Me shume emocione e gezim ju prezantojme Alehandro Ramos Rubio-shkruante Ramos-lindi te dielen ne oren 18:14 dhe peshon 3.1 kg’.

Alehandro Ramos eshte djali i trete i futbollistit me Pilar Rubion. Ne 2014 dhe 2015 ata u bene prinder te Serhio Ramos Xhunior dhe Markos.

Sfidanti.al