Serhio Ramos fejohet, Pilar Rubio pranon propozimin e tij

Serhio Ramos shume shpejt do te hyje ne klubin e futbollisteve te martuar. Kapiteni i Realit te Madridit i propozoi per martese te dashures se tij Pilar Rubio me te cilen ka edhe 3 femije dhe bukuroshja spanjolle padyshim i tha ‘po’. Vete futbollisti e shperndau lajminne gezuar nepermjet rrjeteve sociale ku publikoi nje foto

Vazhdoni leximin →