Pasi shpetoi Barcelonen, Mesi festoi me familjen

Fundjava qe sapo u mbyll ishte e fjitha e Lionel Messit. Sulmuesi argjentinas mbremjen e se shtunes shpetoi Barcelonen nga humbja ne ndeshjen me Sevijen per te merituar diten e pushimit te dielen, dite qe perkoi edhe me Pashket katolike. Futbollisti dhe familja e tij kane uruar te gjithe besimtaret me nje foto familjare e publikuar nga bashkeshortja e tij, Antonela, ne rrjetet sociale.

‘Gezuar Pashket-shkruante Antonela Rokuco ne postimin e saj perkrah fotos ku shfaqej ajo, Lionel Mesi dhe te 3 djemte e tyre. Ne foto dukej qe Thiago mbante ne krahet e tij vogelushin Ciro, ndersa Antonela mbante Mateon.

Sfidanti.al