Nejmar, riaftesim mes luksit; ne nje prone prej 28 milione Dollaresh

Pas operacionit ne metatarsen e peste, Nejmar nisi procesin e riaftesimit. Sulmuesi brazilian i Paris Sen Zhermen do te duhet qe te qendroje jashte fushave rreth 3 muaj dhe gjate kesaj kohe ai do te rrije ne rezidencen e tij ne Mangaritiba nje prone me vlere prej 28 milione Dollare.

Rezidenca e Nejmar ka 6 suita, 6 vende parkimi per makina, nje heliport, fusha tenisi, kuzhina, nje kantine vere, qender masazhi me hidromasazh, banjo turke, palester moderne. Kjo rezidence ka edhe nje vend qendrimi per barka.

Sdidanti.al