Natali Weber sulmon ‘urryesit’ duke u shfaqur formën perfekte

E fejuara e sulmuesit të Boca Juniors, Mauro Zarate u jep një mesazh të gjithë urryesve të saj teksa në rrjetin social Instagram publikoi dy foto që ka marrë ‘pëlqime’ pafund. Ishin foto ku ajo shfaqte format perfekte fizike të saj dhe të shoqëruara me mesazhin: ‘Bëje për personat që duan të shohin që të dështosh’.

sfidanti.al