Joana Sanz kritikohet në rrjetet sociale për ‘faj’ të Dani Alvesh

Joana Sanz bashkëshortja e Dani Alvesh publikoi në Instagram një foto të dotëve kur cifti jetonte në Paris dhe futbollisti ishte pjesë e skuadrës kampione të Francës, Paris Sën Zhermenit. Disa prej ndjekësve të saj nuk I kursyen kritikat teksa I kujtuan asaj një frazë të Dani Alvesh në lidhje me Parisin.

‘Po Dani Avesh sikur tha se Parisi ishte plot me racistë dhe se qëndrimi atje për më shumë se 1 javë bëhej lodhës?-lexohej në komentet e shkruara në profilin e Joanës në këtë rrjet social me këtë të fundit që u përgjigj: ‘Ai ishte opinioni I tij, unë mendoj ndryshe’.

Sfidanti.al