Rodrigues, “viktima e zhdukur” e trajnerit Zidan

James Rodriguez nuk pret..  me çdo kusht dëshiron largimin nga Real Madridi gjatë muajit  të janarit.

25-vjeçari u transferua te “Mbretërit” nga Monaco në verën e vitit 2014 dhe gjatë atij sezoni realizoi 17 gola. Mesfushori sezonin e kaluar dështoi të sigurojë një vend në formacionin e Zinedin Zidan.

Man[ester Junajted dhe Interi kanë shprehur interesim për kolumbianin gjatë verës dhe sipas “Don Balon”, James do të kërkojë largimin në fillim të vitit 2017.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *