Depaj i hap dyert Milanit: Eshte nje klub i madh

Memfis Depaj eshte vene prej kohesh ne vemendjen e Milanit e sidomos te Masimiliano Mirabelit. Ky i fundit nuk e ka fshehur debolesen per kete futbollist, gje qe eshte kuptuar edhe nga vete Depaj qe preferoi te mos i mbylle perfumdimisht mundesite per te kaluar te Milani.

‘Tani jam i perqendruar te Lioni-tha Depaj-jetoj dite pas dite. Çdo mengjes zgjohem dhe falenderoj Zotin per ate çfare po bej; stervitem dhe luaj futboll. Ky nuk eshte momenti per te folur per interesin e klubeve per mua. Milani eshte nje klub i madh me shume histori, por ne bote ka shume klube te tille’.

Memfis Depaj ishte i pranishem ne ndeshjen miqesore qe Holanda fitoi ndaj Portugalise ne fushen e kesaj te fundit 3-0.

Sfidanti.al