Rally ne Argjentine; Neuville fiton pas gabimit te Evans

Thierry Neuville përfiton nga gabimi  i Evans dhe triumfon në Çmimin e Madh të Argjentinës, ndalesa e 4-t e Botërorit të Rally. Piloti britanik, që kryesoi në dy ditët e para u bë protagonist i një incidenti në një urë gjatë garës, duke humbur shumë kohë kundrejt Neuville diferenca kohore me të cilin ishte shumë

Vazhdoni leximin →

Vladimir Kliçko mbas duelit me Xhoshuan: Fitoi më i miri

Boksieri ukrainas, Vladimir Kliçko, deklaroi mbas humbjes ndaj britanikut Entoni Xhoshua se ndeshja e mbrëmshme doli krejt e veçantë. Ai tha se u ndje i kënaqur nga ky duel, pavarësisht nga humbja. Të dy boksierët, gjatë ndeshjes, ranë nokdaun, ndërkohë që Xhoshua e fitoi ndeshjen me nokaut teknik në raundin e 11-të. “Kjo ndeshje ishte

Vazhdoni leximin →