Zaniolo e Chiara Nasti, foto dhe dedikime romantike

Historia e dashurisë mes Niccolo Zaniolos dhe Chiara Nasti po shkon vaj. Cifti pasi shfaqën tatuazhin e bërë,  vendosën të surprizonin fansat e tyre me një foto romantike. mesfushori i Romës që përpara pak ditësh nisi të stërvitet në fushë postoi në rrjetet sociale një foto bashkë me gjysmën e tij të ëmbël. ‘You’ ishte

Vazhdoni leximin →

Nicolo Zaniolo, është zyrtare, dashuria e re quhet Chiara Nasti

Tani është zyrtare, Nicolo Zaniolo dhe Chiara Nasti janë të lidhur bashkë. Mesfushori i Romës që është ende në fazën e riaftësimit nga dëmtimi dhe influencerja napoletane dolën hapur me një foto të postuar në rrjetet socilale ku ata shfaqeshin së bashku. Zërat për këtë lidhje të re të futbollistit të talentuar italiane u bënë

Vazhdoni leximin →

Chiara Nasti e Zaniolo, Shën Valentin në Romë!

Nicolo Zaniolo vazhdon të jetë protagonist i kronikave rozë. Pas zërave për një flirtim të tij me Madalina Ghenea, këtë radhë emri i tij vihet përkrah atij të Chiara Nastit. Ditën e Shën Valentinit, talenti i Romës i dhuroi influenceres bukuroshe napoletane që pëlqehet edhe nga Neymar, një buqetë me trëndafila të kuq në qendër

Vazhdoni leximin →

Roma, Zaniolo pozitiv me Covid: Jam mirë, shpresoj që të kthehem sa më shpejt të jetë e mundur

Nicolo Zaniolo ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Talenti i Romës  qe është ende jashtë fushave të lojës  për shkak dëmtimi dhe vazhdimisht në monitorim si shokët e tij të skuadrës, nëpërmjet rrjeteve sociale siguroi ndjekësit e tij se është mirë duke shprehur edhe dëshirën për t’u kthyer në fushën e lojës ‘Shpresoj që të kthehem

Vazhdoni leximin →