Veroni: Kam luajtur me Maradonën dhe Mesin, ndryshimi është i madh

Huan Sebastian Veroni vuri në dukje ndryshimin mes Diego Armando Maradonës dhe Lionel Mesit, në kushtet, kur përfaqësuesja e Argjentinës ndodhet e përfshirë në probleme të mëdha mbas humbjes poshtëruese 0-3 të saj nga Kroacia. Ish-pjesëtari i përfaqësueses së Argjentinës dhe të Lacios e të Mançester Junajtidit, duke bërë krahasimin mes Maradonës dhe Mesit, vuri

Vazhdoni leximin →