Ilary Blasi zbulon të vërtetën për fundin e dashurisë me Tottin

Pas filmit dokumentar në Netflix, ‘Unica’, Ilary Blasi ka ende diçka për të thënë dhe treguar për marrëdhënien dhe divorcin me ish-futbollistin,Francesco Totti. ‘Che Stupida’ La mia verità, libri i saj që do të jetë në librari që prej 30 janarit. Dhe nëntitulli nuk lë asnjë dyshim për përmbajtjen e tij: “E vërteta ime”. “Miqtë

Vazhdoni leximin →

Ilari Blazi aludon se Tirana e “ndau” nga Toti

Ish-bashkëshortja e futbollistit italian Francesco Toti, Ilari Blazi, ka publikuar dokumentarin e saj “Unica” në platformën “Netflix”. Dokumentari ka marrë shumë vëmendje dhe Ilari e bëri për të treguar versionin e saj të së vërtetës nga ndarja me Totin. Ajo ka thënë se problemet në martesën e tyre 20-vjeçare filluan kur ajo shkoi “për të

Vazhdoni leximin →

Di Biagio flet për penalltinë “Panenka” të Totti-t

Në një intervistë për mediat italiane, trajneri Luisi Di Biagio flet për një episod interesant të Euro 2000 ku rrëfeu se ish-kapiteni i Romës, Francesco Totti kishte një muaj që mendonte të shënonte me “Panenka” në ndeshjen kundër Holandës në gjysmëfinale. “Kur Totti u nis për të ekzekutuar penalltinë, ne të gjithë ishim të përqafuar

Vazhdoni leximin →

Roma, Totti dhe Ilary, shëtitje në qendër të qytetit

Shëtitje nëpër Romë si dy persona sapo të dashuruar; Francesco Totti dhe Ilary Blasi u panë së bashku në Qytetin e Përjtshëm me maska të zeza në fytyrë dhe një stil vërtet dark. Në këtë mënyrë ishte e vështirë t’I njihje, por ish kapiteni I Romës dhe bashkëshortja e tij u fotografuan te e famshmja

Vazhdoni leximin →

Totti ‘del në pension’, Illary Blasi thotë me shaka: Nuk e di si do ta duroj gjithë ditën në shtëpi

Francesco Totti u largua përfundimisht nga futbolli dhe në pasditen e së dielës mori të gjitha nderimet që i takonin një legjende si ai. Ishte një lamtumirë prekëse ajo e Francesco Tottit, i cili gjithë karrierën e tij ia dedikoi vetëm skuadws sw.  Por vetëm pak ditë përpara këtij largimi, bashkëshortes sw kapitenit të verdhekuqve,

Vazhdoni leximin →