Memfis dhe spektakolari Xha Morant mrekullojnë NBA-në!

As nuk ka pikë dyshimi se skuadra e momentit në NBA është Memfis Grizlies, me yllin e saj spektakolar në stilin e lojës, Xha Morant. Kundër Minesotës kanë arritur fitoren e 11 radhazi , kurse humbja e fundit e tyre nuk duket më në horizont..Dhe falë kësaj fushate fitoresh, sytë e gjithë admiruesve të basketbollit

Vazhdoni leximin →