Zhvishet Serena Uilliams, por per nje kauze te drejte

Serena Uilliams zhvishet ne mbeshtetje te luftes ndaj kancerit te gjirit. Tenistja amerikane eshte protagoniste e nje fushate sensibilizimi per parandalimin e kesaj semundjeje teksa kendoi ne videon promovuese ‘I touch myself’, te The Divinyls duke mbajtur gjoksin e saj me duar. ‘Desha te isha ne kete fushate sepse behet fjale per nje problem qe

Vazhdoni leximin →

Rrefehet Serena Williams: Gjate lindjes rrezikova te vdisja

Kane kaluar 6 muaj qe nga momenti kur Serena Williams solli ne jete vajzen e saj Olimpia. Tani tenistja amerikane vendosi te tregoje se çfare perjetoi ne ato dite shtatori. ‘Pata nje prerje cezariane me urjence ne çastet e fundit per shkak te renies se frekuencave kardiake te miat-tha Serena ne nje interviste per CNN-operacioni

Vazhdoni leximin →

Serena Uilliams në altar, në një ceremoni përrallore

Serena Uilliams tashmë mund të quhet fare mirë edhe Zj.Ohanian. Ish numri 1 i renditjes botërore në tenis zyrtarizoi lidhjen e saj me të fejuarin Alexis Ohanian me të cilin ka e dhe vajzën Alexis Jr të lindur përpara disa javësh dhe tashmë në dritë kanë dalë disa detaje të kësaj dasme që ka kushtuar

Vazhdoni leximin →