Lopetegi po krijon stilin e tij tek Reali, “rok & roll”

Pep Guardiola ishte dhe mbetet mjeshtri i “tiki takës”, Jurgen Klop cilësohet si specialisti i futbollit “hevi metal (Heavy Metal), por tashmë në faqet e para të gazetave po del stili i ri i trajnerit të Realit, Hulen Lopetegi. Ish-trajneri i Spanjës, ka kërkuar që skuadra e tij të luajë futbollin “rok & roll”, pra

Vazhdoni leximin →