Çudit menaxheri: Gabigol i lumtur tek interi edhe në stol

Agjenti i Gabriel Barbozas, futbollistit që u transferua me bujë, por nuk ka gjetur hapësira tek Interi, këmbëngul se sulmuesi brazilian është i lumtur dhe skuadra italiane dëshiron të mbajë atë. Futbollisti i njohur si Gabigol ka luajtur vetëm 21 minuta për ekipin nga Milano, pas transferimit nga Santos në verë, e ka konsideruar si

Vazhdoni leximin →