Prokuroria nis hetimet për vdekjen e Duamena

Prokuroria e Durrësit ka nisur hetimet për vdekjen e futbollistit të Egnatias, Rafel Duamena. Deri tani janë marrë në pyetje mjekët e skuadrës së Egnatias, stafi mjekësor I autoambulancës që transportoi futbollistin nga fusha e futbollit si dhe stafin mjekësor të spitalit të Kavajës. Gjithashtu është sekuestruar edhe kartela mjekësore e futbollistit ganez. Vdekja e

Vazhdoni leximin →